Logexpo İle Tanışın
Sektörün kalbindeki uzmanlardan pratik bir çözüm!
Dış ticaret süreçleri, hem işlem zincirinin uzunluğu, hem de süreçlere dahil olan farklı kişi ve şirketler sebebiyle karmaşık ve yönetmesi zor süreçlerdir. Sektörün içinden gelen uzmanlar tarafından geliştirilen Logexpo sayesinde artık tek uygulama üzerinden bütün süreçlerinizi yürütebilirsiniz. Anlık mesajlaşma uygulamaları, hangi sevkiyata ait olduğunu hatırlayamadığınız uzun isimli excel dosyaları, ve yoğunluk içerisinde gözünüzden kaçan kritik e-maillere son!
Logexpo ile, siparişin oluşturulması, ürünün tedarikçiden aracı firma deposuna alınması, aracı firma deposunda kolilenmesi, sevkiyatın oluşturulması, forwarderlar ile anlaşmalar ve doküman transferleri, gümrük süreçleri ve sevkiyatın müşteriye teslimat adımlarının tamamını kontrol edebileceksiniz. Buna ek olarak, bu sistemlere entegre çalışan finans sistemimiz ile ödeme durumu, güncel bilanço, borç ve alacaklarınız gibi bir çok finansal parametreyi de kontrol altında tutabileceksiniz.
Tüm bunlara ek olarak, tüm dış ticaret süreçlerini dijital ortama taşımak istemeyen, sadece dünya genelindeki tedarikçi, imalatçı, müşteri ve dış ticaret firmaları ile iletişime geçmek isteyen kullanıcılar için Logexpo sisteminin en önemli özelliklerinden biri vitrin modülüdür.
Vitrin modülü, tedarikçilerin ve müşterilerin iletişime geçmeleri ve ticaret anlaşmaları yapmaları için ana platformdur. Tedarikçiler ürünlerini farklı kategoriler altında ekleyebilir ve müşteriler bu ürünlere göz atabilir, sipariş verebilir ve siparişin nakliyesini üstlenecek uluslararası ticaret şirketini seçebilir.